Hlavní menu
Aktuálně
23.04.2019:
OZNÁMENÍ
Ve čtvrtek 25. 4. ODPADÁ velký sbor Resonance (Krajská soutěž EKN v Chotěboři) , ale půjdou na Generálku Děti dětem Malý sál ve Fóru 15:30- 16:30.

15.04.2019:
Zrušení úterní výuky
Na četné dotazy a žádost rusím v úterý 30. 4. (Pálení čarodějnic) zkoušku Osminy a Resonance - nahrazeno koncertem Děti dětem a zkouškami na něj.

09.04.2019:
OZNÁMENÍ
Ve čtvrtek 25. 4. ODPADÁ sbor z důvodu Krajského kola ve hře na EKN v Chotěboři. Generálka na Děti dětem však platí!!!
Facebook Resonance

Kdo jsme...

Dětský pěvecký sbor Resonance tvoří žáci pěveckého oddělení Základní umělecké školy v Třebíči. V jeho 4 odděleních pracují zpěváci ve věku od 4 do 20 let 1x – 3x týdně pod vedením sbormistryně, hlasové poradkyně a za spolupráce klavírní korepetice.

2x ročně starší zpěváci absolvují víkendová, několikrát do roka jednodenní (dle potřeby - např. před soutěží) a o hlavních prázdninách týdenní soustředění.

Za své výkony v hudební nauce, hlasově pěveckých technikách, intonaci, hudebně pěvecké průpravě, sborovém a komorním zpěvu jsou zpěváci hodnoceni pololetní a závěrečnou klasifikací. Většina z nich také navštěvuje v ZUŠ výuku hry na nástroj, sólový zpěv či taneční obor.

Pravidelně se sbory účastní všech významných koncertů ZUŠ, všechna oddělení však mají také vlastní koncertní život. Starší sbory reprezentují svůj region na tuzemských soutěžích a našich i mezinárodních festivalech.Dále viz podrobnější přehled jednotlivých oddělení.

Oficiální stránky Základní umělecké školy Třebíč: www.zus-trebic.cz© 2014 | Powered by phpRS 2.8.2 | Designed by HvK